Kontaktuppgiter

Ordförande: 
Magnus Karlsson
Tfn: 0703-581109
ordforande@varbergsbk.se

Vice ordförande: 
Mica Grälls
vordf@varbergsbk.se

Kassör:
Anna Wernersson
kassor@varbergsbk.se

Sekreterare:
Carina Haglund
0703-404414
sekreterare@varbergsbk.se

Styrelsen: 
styrelsen@varbergsbk.se

Vaktmästare: 
Björn 
0703-620331

Kurser: 
Ida Bergström
hus@varbergsbk.se

Annat:
info@varbergsbk.se

Bruks:
Helen Andersson
bruks@varbergsbk.se

IPO-R: 
Maria Johnson-Thorén
ipor@varbergsbk.se

Mondioring:
Bosse Gustafsson
mondioring@varbergsbk.se

Rallylydnad:
Malin Johansson
rally@varbergsbk.se

Lydnad: 
Ida Bergström
lydnad@varbergsbk.se

Nosework: 
Christina Andersson
nosework@varbergsbk.se

Agility: 
agility@varbergsbk.se

Hemsida: 
admin@varbergsbk.se

Facebook: 
fb@varbergsbk.se

Hitta hit

OBSERVERA: Om ni knappar in Varbergs Brukshundklubb i Google maps kommer ni att bli hänvisade fel väg och inte komma fram till klubben.
Hitta hit från E6:
Kör av motorvägen vid Varberg Centrum och följ väg 153 mot Varberg.
I den första - nybyggda - rondellen kör du rakt fram. I nästa rondell tar du vänster.
Därefter kör du rakt fram i två rondeller på Österleden, och följer sedan skyltning vid trafikomläggningen "Brukshundklubb" in till höger och följer den vänstra vägen längs med avspärrningarna för tunnelbygget.

Hyra - camping, planer och stuga

Klubben har flera platser för campinggäster, som är medlemmar i Svenska Brukshundklubben.

Campingplats: 100 kr/natt med el, max 14 dagar i följd
Stugan: 500 kr/dygn
En träningsplan: 200 kr/dygn 
Helgpris: 1.500 kr – då ingår stugan och båda planerna från fredag kväll till söndag kväll


Boka här:
ordforande@varbergsbk.se

Vet du inte vem du ska kontakta? Fyll i formuläret så vidarebefordrar vi!