Kontaktuppgiter

Ordförande: 
Magnus Karlsson
Tfn: 0703-581109
ordforande@varbergsbk.se

Vice ordförande: 
Mica Grälls
vordf@varbergsbk.se

Kassör:
Anna Wernersson
kassor@varbergsbk.se

Sekreterare:
Carina Haglund
sekreterare@varbergsbk.se

Styrelsen: 
styrelsen@varbergsbk.se

Vaktmästare: 
Björn 
0703-620331

Kurser: 
hus@varbergsbk.se

Annat:
info@varbergsbk.se

Bruks:
Helen Andersson
bruks@varbergsbk.se

IPO-R: 
Maria Johnson-Thorén
ipor@varbergsbk.se

Mondioring:
Bosse Gustafsson
mondioring@varbergsbk.se

Rallylydnad:
Malin Johansson
rally@varbergsbk.se

Lydnad: 
Ida Bergström
lydnad@varbergsbk.se

Nosework: 
Christina Andersson
nosework@varbergsbk.se

Agility: 
agility@varbergsbk.se

Hemsida: 
admin@varbergsbk.se

Facebook: 
fb@varbergsbk.se

Hitta hit

OBSERVERA: Om ni knappar in Varbergs Brukshundklubb i Google maps kommer ni att bli hänvisade fel väg och inte komma fram till klubben.
Hitta hit från E6:
Kör av motorvägen vid Varberg Centrum och följ väg 153 mot Varberg.
I den första - nybyggda - rondellen kör du rakt fram. I nästa rondell tar du vänster.
Därefter kör du rakt fram i två rondeller på Österleden, i den tredje svänger du höger in mot tunnelbygget. Sväng första höger och direkt vänster längs med avspärrningarna för tunnelbygget. En liten bit in på en grusväg kommer den en skylt mot vänster där det står "Brukshundklubb". Sväng vänster och fortsätt till du kommer till en parkering. Parkera antingen där eller uppe vid klubbstugan som du hittar upp för den lilla grusvägen. 

Hyra - camping, planer och stuga

Klubben har flera platser för campinggäster, som är medlemmar i Svenska Brukshundklubben.

Hos oss finnas det 8 campingplatser med el och man kan även hyra stugan, en träningsplan eller flera träningsplaner för evenemang. 

För priser och bokning kontakta:
ordforande@varbergsbk.se

Vet du inte vem du ska kontakta? Fyll i formuläret så vidarebefordrar vi!